رژیم کانادایی یک رژیم پانزده روزه

فواید پیروی از رژیم کانادایی

رژیم کانادایی یک رژیم پانزده روزه است از این مدت زمان دوازده روز برای رژیم اصلی و سه روز منو بر اساس یک رژیم نگه دارنده برای شما در نظر گرفته شده است. در طی این پانزده روز وزنی در حدود هشت الی پانزده کیلو از شما کاهش پیدا می کند و تا دو سال راه بازگشتی را به خود نمی بینید و شما با این کاهش وزن همواره خواهید ماند. برخی از نکاتی که به شما کمک می کند با در نظر گرفتن این رژیم سریع تر به هدف نهایی خود نزدیک شوید را با شما به اشتراک می گذاریم بهتر است این توصیه ها را در زمانی که رژیم کانادایی را مد نظر قرار می دهید رعایت کنید تا نتیجه معکوس به دست نیاید.
ابتدا به شما توصیه می کنیم مواد غذایی را کاملاً بر اساس منوی که برای این پانزده روز برای شما در نظر گرفته شده است مورد استفاده قرار دهید. به هیچ عنوان از داروهای خانگی که خود برای خود به منظور کاهش وزن تجویز می کنید در طی این رژیم غذایی استفاده نکنید. کافی است مواد غذایی که برای شما در نظر گرفته شده است را مصرف کنید و دور تمام گزینه های دیگر خط قرمز بکشید.
مورد دومی که برای رسیدن به هدف نهایی با رژیم کانادایی باید در نظر بگیرید مصرف کردن تمام مواد غذایی است که برای هر وعده غذای شما در نظر گرفته شده است. بر فرض با خود نگوید صبحانه را حذف می کنم و ناهار را ترجیحاً با شام یک جا مصرف می کنم. به هیچ عنوان این کار را نکنید توصیه می کنیم حتما وعده صبحانه، نهار و شام را به صورت جدای از هم نوش جان کنید؛ زیرا حذف یکی از آن ها سبب پر خوری در وعده بعد و اتمام کار شما می شود.
مورد سوم ناخنک زدن به مواد غذایی است که باید روی آن خط قرمز کشیده شود. اگر به هر دلیلی بر این باورید که بر فرض خوردن یک شکلات مگر ما را چاق می کند هستید سمت این رژیم نیاید. همان طور که یک قرص بیماری شما را بهبود می بخشد نخوردن یک شکلات هم در این رژیم منع شده است. اگر این قانون را رعایت نکنید ادامه دادن رژیم هیچ فایده ای برای شما ندارد.

لاغری با سرعت برق و باد

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که برای رسیدن به نتیجه نهایی همیشه عجول هستید رژیم کانادایی ایده ال ترین انتخاب برای شما است. این رژیم در ظرف کمتر از سه هفته و تنها با پانزده روز پرهیز غذایی شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. اگر می خواهید این رژیم را شروع کنید و نگران این هستید که با شروع رژیم پانزده روزه کانادایی ممکن است پس از تمام شدن آن وزن شما برگردد نیاز است به دو نکته اشاره داشته باشیم.
مورد دیگر این که اگر به هر دلیلی پس از شش ماه احساس کردید وزن شما ثابت باقی نمانده است و دوباره در حال اضافه کردن وزن هستید الا نگران نباشید. شما به راحتی می توانید با تکرار تنها سه روز پایانی وزن خود را کاهش دهید و به ثبات اولیه خود در وزن دست پیدا کنید.

رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی
backtotop" href="#top" class="visible">