رژیم کانادایی

آیا رژیم کانادایی به سوخت و ساز بدن سرعت می بخشد؟

این روزها دغدغه باربی شدن و زیبایی تناسب اندام سبب شده است که خانم ها هر راه حلی را تست کنند؛ اما هر بار دست خالی و شکست خورده از این جنگ تن به تن باز گردند. رژیم های غذایی بسیار متفاوت، ورزش های بدنی سخت و طاقت فرسا، استفاده کردن از دم نوش های تلخ و بد مزه و بسیاری راهکارهای دیگر تنها بخشی از این نبرد سخت است که می توان آن ها را عنوان کرد؛ اما آیا تا کنون پیرامون رژیم کانادایی چیزی به گوش شما رسیده است. رژیمی که ۱۵ روزه است و تا چشم به هم بزنید دو هفته تمام شده است و شما به طرز چشم گیری با کاهش وزنی باور نکردنی روبرو شده اید. این باور همیشه درست است که کم خوری سبب لاغر شدن می شود، اما عمل به آن کار دشواری است. ما نمی خواهیم شما را به کم خوری دعوت کنیم بلکه می خواهیم به شما رژیم کانادایی را توصیه کنیم که با مواد غذایی متفاوت سبب متفاوت تر دیده شدن شما می شود.

فواید پیروی از رژیم کانادایی

� کم شدن کالری دریافتی در رژیم غذایی کانادایی سبب می شود چربی سوزی شما با سرعت بیشتری صورت بگیرد.
� اگر وعده های غذایی روتین و نرمال شما سه هزار کالری را به خود اختصاص داده است با رژیم کانادایی بیش از هزار کالری از وعده های غذایی شما کسر می شود.
� این رژیم سه دوره پنج روزه دارد و کم بودن دوره درمان آن سبب می شود افراد انگیزه بیشتری برای رسیدن به نتیجه ایده ال خود داشته باشند.
� افرادی که اضافه وزن مشخصی و محدودی دارند تنها با یک بار استفاده از این رژیم کاهش وزن چشم گیری را شاهد هستند و امکان استفاده مجدد از رژیم برای افراد چاق تر نیز وجود دارد.
� خوردن میوه و سبزیجات به اندازه کافی در این رژیم مشاهده می شود و شما اجازه دارید از میوه های که قند کمی دارند مثل خیار، هلو، سیب و هندوانه استفاده کنید؛ اما مصرف مواد قندی اکیداً در این رژیم رد می شود که در سلامتی شما نیز بسیار اثر گذار است.
� جایگزین های مناسبی در این رژیم غذایی برای افرادی که ذائقه غذایی مناسبی ندارند قرار داده شده است. برفرض اگر مصرف کالباس شما را آزار می دهد می توانید از سینه مرغ پخته یا بورانی استفاده کنید.
� کاهش وزنی ده کیلویی بی شک در طی مدت زمانی بسیار کوتاه که در نیمه ماه به آن دست پیدا می کنید تمام سختی های این رژِیم را برای شما لذت بخش می کند.
� پیروی از این رژیم تا دو سال تأثیر خود را از دست نمی دهد، زیرا شما با تغییر در متابولیسم بدن خود حتی سبب سوختن چربی های جمع شده در زیر پوستتان می شوید.
� با استفاده کردن از رژیم کانادایی دیگر نیازی به انجام ورزش های سخت نیست فقط کافی است مو به موی دستورات داده شده را رعایت کنید و نه چیزی بیشتر یا کمتر مصرف نشود.استفاده از تمام ادویه ها در این رژیم غذایی مجاز است، اما مصرف نمک این سم سفید را دو هفته به دست فراموشی بسپارید.

نظر متخصصان تغذیه در مورد رژیم کانادایی

کارشناسان تغذیه بر این باورند که افراد برای رسیدن به کاهش وزن گاها رژیم های غذایی عجیب و غریبی را در پیش می گیرند که سبب می شود به سیستم بدنی آن ها آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد شود.
رژیم کانادایی یکی از رژیم های محبوب در علم پزشکی به شمار می آید، زیرا با در نظر گرفتن اکثر مواد غذایی که در زنجیره غذایی یافت می شود فرد می تواند کاهش وزنی همراه با سلامتی کامل را تجربه کند.

� ثابت بودن وزن شما تا دو سال نقطه قوت بسیار پررنگی است که دلیل استفاده از آن را بسیار مورد استقبال قرار داده است.
� کاهش سایز در ناحیه شکم و پهلو چیزی در حدود پانزده سانتی متری امری است که نشان از بر طرف شدن چربی های اشباع شده بدن شما می دهد.
� دوازده روز به عنوان رژیم اصلی و سه روز پایانی به عنوان رژیم نگه دارنده برای ثبات وزن شما در نظر گرفته شده است.
� دقت در مصرف کالری مواد غذایی سبب می شود شما پس از اتمام رژیم غذایی نیز به کالری مواد غذایی مصرفی خود توجه داشته باشید.
� پیروی از این رژیم سبب لاغر شدن موضعی بخشی از بدن شما نمی شود بلکه از نوک سر تا پنجه پای شما به صورت یک دست و هم اندازه با کاهش وزن روبرو است.
� کاهش وزن عموماً در بین افراد متفاوت است، اما حداقل ۸ کیلو حداکثر ۱۰ کیلو کاهش وزنی است که با پیروی از رژیم کانادایی مشاهده می شود.
� عادت غلط ناخنک زدن به غذا در بین وعده های غذایی از سر شما می افتد و شما عادت خواهید کرد که تنها وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را نوش جان کنید.
� اگر پس از ده ماه به میزان سه کیلو وزن از دست داده شما برگشت اصلاً نگران نباشید، زیرا با رژیم سه روزه نگهدارنده می توانید به وزن ایده ال خود برگردید.

رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی
رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی

نکات پایانی پیرامون رژیم کانادایی

اگر خواهان رسیدن به وزن ایده ال خود هستید و رؤیای باربی شدن هر روز و هرشب از ذهن شما عبور می کند اصلاً نگران نباشید، زیرا با رژیم غذایی کانادایی شما در یک چشم به هم زدن شاهد کاهش وزن فوق العاده ای خواهید بود. در کنار کاهش وزن فواید بسیاری در این رژیم از آن شما می شود که سخت گیری های این پرسه غذایی را برای شما لذت بخش می کند. اگر می خواهید منوی غذایی رژیم کانادایی را مشاهده کنید به شما توصیه می کنیم به وب سایت ما سری بزنید.